Przegląd prasy 9.12.2020

Przeglad Prasy 9122020 4

Królem jest Cristiano, co za Juve, CR7 prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa z Barceloną Leo Messiego – dzisiejsze włoskie gazety są zachwycone postawą Starej Damy na Camp Nou. Juventus wygrywa 3-0 w stolicy Katalonii i zajmuje pierwsze miejsce w grupie, prezentując świetny futbol zwłaszcza w pierwszej połowie. Zapraszamy na przegląd prasy.

Ronaldo wygrywa z Messim, Juve ze snów pokonuje Barcelonę na Camp Nou 3-0 i zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Dwa karne Cristiano, magiczny McKennie i Buffon, który zatrzymuje Leo. Historyczne osiągnięcie, ale Pirlo ostrzega: To dopiero początek, teraz tak grajmy w Serie A. Awansuje również Lazio, Correa i Immobile strzelają, ale tylko remis z Bruges.
Inter, podwójny thiller – Conte potrzebuje dwóch zwycięstw, los Interu zależy również od meczu w Madrycie. Trener Nerazzurrich: Ustawienie wyniku? To barowa gadanina.
Atalanta nie może przegrać, Gasp-Papu i rozejm, La Dea odwiedza Ajax i drży o awans.
Rasistowski sędzia – skandal w Paryżu, mecz przerwany choć PSG i tak ma awans po porażce United. Sędzia techniczny oskarżony o użycie obraźliwego sformułowania, PSG i Basaksehir dziś dokończą spotkanie.

Królem jest Cristiano – niezwykłe zwycięstwo Starej Damy na Camp Nou, dwie bramki CR7, Messi anulowany. 3-0 i pierwsze miejsce w grupie, niesamowity pokaz siły w Hiszpanii. Piękna bramka McKenniego i radość Pirlo: Jesteśmy silni.
Historyczne Lazio, ale nie bez strachu. Bruges jedną bramkę od wyeliminowania Biancocelestich, ostatecznie remis w Rzymie i awans gospodarzy.
Rasistowski sędzia, drużyny schodzą z placu gry. Chaos w Paryżu po słowach czwartego sędziego meczu PSG z Basaksehir.
Roma składa apelację do CONI przeciwko walkowerowi 0-3. Chodzi o mecz z Hellas z początku sezonu i nieuprawnionego zawodnika, jakim był wówczas Diawara.
Insigne i jego nowy tatuaż, piłkarz Napoli wytatuował sobie Diego Maradonę na łydce.

Co za Juve! Magiczna noc dla Bianconerich, triumf w Barcelonie i pierwsze miejsce w grupie. Ronaldo dominuje w starciu z Messim, dwie bramki z rzutów karnych i piękny gol McKenniego.
Niesamowite Lazio, po 20 latach znów w fazie pucharowej! Haniebny incydent w Paryżu, czwarty sędzia użył obraźliwego stwierdzenia, mecz został wstrzymany i przełożony.
Dziś o awans w Lidze Mistrzów powalczą Inter i Atalanta. La Dea nie może przegrać w Amsterdamie, Inter musi pokonać Szachtar i liczyć na korzystny wynik w Madrycie. Gasperini walczy o Globe Soccer Award razem z Flickiem i Kloppem.