Przegląd prasy 10.03.2021

Przeglad Prasy 10032021 4

Kolejna katastrofa, Juve w ciemności, zdradzeni przez Ronaldo – tak dziś włoskie gazety opisują wczorajszą mroczną noc na Allianz Stadium. Juventus choć wygrywa 3-2 z Porto, po raz kolejny odpada w 1/8 Ligi Mistrzów, Pirlo powtarza wynik Sarriego. Zapraszamy na przegląd prasy.

Juve w ciemności – kolejna katastrofa, Stara Dama znów odpada w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chiesa to za mało, Ronaldo rozczarowuje. Porto w dziesiątkę awansuje dalej, mimo wygranej Juventusu 3-2 to rywal przechodzi do kolejnej fazy. A przyszłość jest pełna niewiadomych.
Super Haaland nigdy się nie zatrzymuje, BVB gra dalej.
Herrera, Trapattoni, Mou: Conte i legenda fortu Inter. DNA Nerazzurrich powraca, opór, kontr-ataki i wartości.
Gigio, pucharowy top Milanu, jutro Liga Europy z United.

Zdradzeni przez Ronaldo – Porto grające w dziesiątkę przez godzinę gry kwalifikuje się dalej, Juve znów odpada w 1/8 finału. Duublet Chiesy i decydujący błąd Szczęsnego w 115 minucie. Pirlo niekompletny w najgorszą noc swojej kariery trenerskiej.
Formuła Conte na duże kluby, Nerazzurri również na szczycie jeśli chodzi o bezpośrednie starcia z wielkimi rywalami. Trener zawieszony na jeden mecz po żółtej kartce.
Lazio ma swojego króla, koronowany Immobile. Dziś nagroda Golden Shoe. Prestiżowe trofeum przekaże burmistrz Rzymu. Ceremonia na żywo w tv.

Juve, nie tak! Niesamowite odpadnięcie z Ligi Mistrzów, w meczu 11 na 10, Chiesa przywraca nadzieję, ale w dogrywce Juve traci decydującego gola, bramka Rabiot na 3-2 daremna. Pirlo jak Sarri, odpada w 1/8 finału. Dziś Barcelona spróbuje niemożliwego powrotu z PSG.
Milan i nowy pomysł na Gigio, coroczne przedłużanie umowy. Donnarumma daje pierwszeństwo Rossonerim, ale udział w Lidze Mistrzów ma być decydujący.
Nowa ściana Conte, po BBC w Juve, trener znów ma obronę ze stali. Po żółtej kartce zawieszenie na jeden mecz.
Toro i umowa Belottiego – absolutna cisza, nie ma żadnych negocjacji.