Higuain w masce Dybali

W rozgrywanym dwa dni temu meczu MLS pomiędzy Interem Miami i Orlando City, Gonzalo Higuain zadedykował swoją bramkę obecnemu na trybunach Paulo Dybali.

Igła pojawił się na boisku w 61. minucie, by zaledwie sześć minut później wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie. Niestety gospodarze nie zdołali utrzymać przewagi i po dwóch golach (73 i 80 minuta) przegrali mecz 1:2. Był to kolejny z fatalnych występów drużyny z Miami w tym sezonie. W dziesięciu meczach konferencji wschodniej wygrali 2 spotkania, 2 zremisowali i aż 6 przegrali. Z ośmioma punktami i bilansem goli 9-16 zajmują 12. miejsce w tabeli. Gorsi są tylko Torono i Chicago Fire (oba kluby po 5. punktów).