Malmö – Juventus 0:3 (0:3)

Grafika Meczowa Wyjazd Malmo

Juventus w swoim pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzów 2021/2022 pewnie pokonał na wyjeździe Malmö 0:3. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie, a ich autorami byli Alex Sandro, Paulo Dybala i Alvaro Morata. W 23. minucie piłkę po dośrodkowaniu Juana Cuadrado przed pole karne skierował Rodrigo Bentancur, skąd z odległości kilku metrów strzałem głową gola zdobył Alex Sandro. W ostatnich sekundach pierwszej połowy karnego, podyktowanego za faul na Alvaro Moracie, wykorzystał Paulo Dybala i Juventus miał już dwie bramki przewagi. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Morata i gospodarze schodzili do szatni z bagażem trzech bramek.

W drugiej połowie drużynie Maxa Allegriego nie brakowało okazji do podwyższenia wyniku. Najbliżej był Moise Kean, który po otrzymaniu ładnego, prostopadłego podania od McKenniego, z zimną krwią minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Niestety sędzia odgwizdał spalonego. Wynik nie uległ już zmianie i Stara Dama mogła się cieszyć z pierwszych trzech punktów w tym sezonie. Mimo że zwycięstwo zostało odniesione nad niżej notowanym rywalem, to wynik 3-0 może cieszyć.

W drugim meczu grupy H Chelsea wygrała 1-0 z Zenitem Sankt Petersburg po golu Romelu Lukaku. Juventus następne spotkanie rozegra w niedzielę z Milanem, natomiast kolejny mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się 29 września w Turynie przeciwko Chelsea.

23′ Alex Sandro, 45′ Dybala (karny), 45+1′ Morata

Malmö FF (4-4-2): Diawara – Innocent (75′ Nanasi), Ahmedhodzic, Brorsson, Nielsen – Birmancevic (59′ Abubakari), Rakip (59′ Nalic), Christiansen, Rieks (75′ Olsson )– Colak, Berget

Juventus (4-4-2): Szczęsny – Danilo, de Ligt (86′ Rugani), Bonucci, Alex Sandro – Cuadrado (82′ Kulusevski), Bentancur (67′ McKennie), Locatelli, Rabiot – Dybala (82′ Ramsey), Morata (67′ Kean)

27 komentarzy

Jeśli nie będzie eksperymentów typu Danilo w środku pomocy, obrona będzie w takim składzie jak dziś, do ataku obok Dybali wróci Chiesa , będzie dobrze.
Moim zdaniem Max ogranie ten zespół, z Neapolem pierwsza połowa wyglądała nieźle, ładnie grał Rabiot oraz Pelegrini, Loca ładnie panował nad środkiem pola, i jak na skład Juve grało to co zaplanowało. Masa narzekań tu była, ale gdyby nie błędy indywidualne i trochę więcej szczęścia wygralibyśmy.

Zobaczymy jak wyjdziemy 4-3-3 . W bramce ja postawiłbym na Perina, jednak Max robi to po to żeby nie wprowadzać nerwowej atmosfery, i nie spalić Wojtka na amen.

Obrona: Danilo De Light Chielini Sandro
Pomoc: Loca Arthut Rabiot
Atak Chiesa Dybala Kean

Mam dziwne przeczucie że Max wyciągnie z Arthura co najlepsze.

Dobry mecz na przelamanie i poprawe morali. Teraz Milan...

zimmi85

nie no, co za syf ... jak można prowadzić do przerwy 3:0 i nie wygrać tego meczu 18 :1 ?
Dybala to lider ? powinien co najmniej 5 brameczek strzelić, tak właśnie zachowuje się prawdziwy lider i przywódca !!!
heh

A tak poważnie, brawo drużyna ... psy szczekają, a karawana jedzie dalej

Czemu jestem zadowolony? Oczywiście.... Najważniejszy wynik który jest przyjemny, ale teraz myślę o czymś innym
Bardzo cieszy mnie to że muszę się serio zastanowić, żeby wybrać nasze słabe punkty w tym meczu. Zazwyczaj mogłem z automatu wymieniać połowę składu a dziś w... Kean z Mckenniem nie powalili, ale było widać że się starają. Rugani to nie wiem czy wogóle dotknął piłkę, ale na plus jest to że nie popełnił żadnego błędu. Ramsey też nie tracił za dużo piłek i naprawdę solidnie (jak na niego) podawał piłkę. Reszta składu według mnie świetna. Oczywiście.... to tylko Malmo, ale wcześniej było tylko Udinese i tylko Empoli, ja wiem ze Juve jest w tragicznej formie, ale chyba te kluby są poniżej gry Juventusu... Teraz czekam na Milan, czy wierzę w przełamanie? Jeszcze nie, ale ewentualna wygraną z Milanem da mi dużo szczęścia. Forza Juve! Forza Bianconeri!

Poke

Malkontenctwo użytkowników tej strony osiągnęło szczyt. Naprawdę smutno tu wchodzić i czytać WIECZNE narzekanie. WIECZNIE coś nie tak. Wygrywamy w LM pewnie i bez większego wysiłku z teoretycznie najsłabsza drużyna. Czyli plan wykonany w 100%. Gra wygląda całkiem dobrze, kontrolujemy mecz, widać że piłkarze zaczynają się że sobą dogadywać. A tu i tak czytamy:
- to tylko Malmo, nie ma się co cieszyc,
- zaciągamy ręczny, trzeba było strzelić jeszcze 5 bramek i cisnąć ich na maxa.
-nastepny mecz na pewno przegramy
No ludzie, naprawdę się chce zygac. Trochę optymizmu.
Owszem to było tylko Malmo.
United wczoraj przegrało z TYLKO Young Boys a Chelsea się męczyła z TYLKO Zenitem.
Więcej wiary w naszych. I więcej radości po wygranym meczu!!!
P.s Locatelli bardzo dobrze wygladal. Oby ta trójka w pomocy się zgrała i zaczęła w końcu rządzić i dzielić. Bardzo na to liczę.

maciekban

Zalaczony film idealnie pokazuje gre obu druzyn we wczorajszym meczu 😉

mjecho

Choć to tylko, a może nawet aż Malmo, to wygrana cieszy. Pozostaje mieć nadzieję, że to zwycięstwo da pozytywnego kopa zawodnikom. Widać było poprawę, Szczęsny wybijał piłki trochę bardziej z głową, był bardziej skupiony i wybronił groźny strzał po ziemi z dość bliskiej odległości. Allegri też mnie zaskoczył robiąc zmiany szybciej. To kilka małych plusów. Niestety nadal cofamy się zbyt głęboko w przypadku pressingu przeciwnika, czym zagrażamy własnej bramce. Mecz LM za nami, a teraz powrót do rzeczywistości Serie A i mecz z Milanem. Obawiam się, że tutaj nie będzie tak kolorowo.

Brawo , ważne ze 3 pkt

mazi86

To było tylko malmo? Przypominam że 1pkt w serie A juve ugrał z mocarnym empoli :p

Podobało mi się kilku piłkarzy a najbardziej: Morata, Loca, Rabiot, Sandro. Wiadomo rywal nie był zbyt wymagający, ale mamy 3 punkty i jest się z czego cieszyć. Ciekawi mnie jak dalej będzie wyglądała współpraca Rabiota i Sandro, bo momentami, aż wracały wspomnienia z przeszłości, gdy tam latał nasz Jugol i wtedy Alex wiedząc, że ma asekurację wyglądał bardzo dobrze. Loca widać ma umiejętności i super, że do nas trafił 😉

Forza Juve !

Dobry meczyk, całkiem fajnie graliśmy, idziemy do przodu, ale nie zapominajmy, że to było Malmo. FJ

slavOy

Miło.

Don Mati

Z górkami wygraliśmy, niesamowite 😉 zwycięstwo jakby nad Interem, a teraz wiadro zimnej wody dla piłkarzy i kibiców bo Milan się zbliża wiec niech zapi... na treningach