Przegląd prasy 22.11.2021

Przeglad Prasy 22112021

Inter bije Napoli i zbliża się do lidera, czy to szansa na powrót do wyścigu Juve? Dramat Osimhena, czeka go operacja, wielokrotne złamania. Bombowy występ Felixa w Romie, 18-latek strzela dwie bramki w Genui. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Nadchodzi Inter – Napoli pokonane, mistrzowie wracają, tylko cztery punkty straty do lidera. Calha, Perisić i Lautaro strzelają dla gospodarzy, Spalletti powraca, ekscytujący finał. Inzaghi: “Teraz czas na Szachtar“. Osimhen, co za cios! Złamane kości twarzowe, będzie operacja i napastnik wypada na dwa miesiące.
  • Toro, Jurić potrząsa Belottim: “Gra tylko wtedy, gdy na to zasługuje“.
  • Joao Pedro dla Azzurrich? “Ja z Mancinim, to byłaby przyjemność“. Ósmy gol w tym sezonie dla Cagliari.
  • Felix Afena-Gyan, 18 lat i boom , wchodzi na plac gry i strzela dwie bramki dla Romy, Mou lepszy niż Szewa.
  • Inter, zaczynamy od początku. Nerazzurri biją na San Siro Napoli, które podobnie jak Milan, od tej kolejki nie jest już niepokonane. Inzaghi już tylko cztery punkty straty do lidera: “Kluczowy sukces, teraz czas na Ligę Mistrzów“. Ekscytująca końcówka, świetny mecz. Osimhen w szpitalu, wiele złamań, czeka go operacja.
  • Roma Felix, Mou to wygrywa. 2-0 w Genui, 18-letni piłkarz z Ghany wchodzi w 74. minucie i załatwia wynik. Giallorossi na piątym miejscu.
  • Premier League, Conte świętuje powrót, 2-1 z Leeds.
  • Inter przełamuje Napoli, Juve uwierz! Nerazzurri biją lidera i mają tylko cztery punkty straty. Osimhen wielokrotne złamania kości twarzowych, co najmniej miesiąc przerwy. Bianconeri wracają do wyścigu, -11 na liczniku, ale najpierw trzeba skoncentrować się na Londynie i meczu z Chelsea.
  • Toro, miesiąc prawdy. Siedem meczów plus Coppa Italia w przerwie świątecznej. Jurić: “Chce więcej, Belotti musi zasłużyć, żeby grać“.
  • Roma Felix, Genoa KO w debiucie Szewy.