Przegląd włoskiej prasy sportowej 17.02.2022

Przeglad Wloskiej Prasy Sportowej 17022022

Inter bezsilny, to inna planeta. Nerazzurri przegrywają pierwszy mecz u siebie 0-2 z Liverpoolem, szanse na awans niewielkie. Dziś Liga Europy, grają Napoli, Lazio i Atalanta. Jutro derby Turynu, w Tuttosport specjalny wywiad z Capello. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Sfrustrowany Inter – grają i walczą, ale Liverpool za silny. 75 minut jak równy z równym, Calhanoglu trafia w poprzeczkę. Potem Firmino i Salah bezwzględni i kończy się 0-2. Inzaghi: “Dumny z zespołu“. Klopp: “Sprawili, że cierpieliśmy“. Do awansu potrzebny jest cud.
  • Napoli w Barcelonie, Spallettti: “Maradona będzie nam kibicował“. Pierwszy mecz play-off Ligi Europy. Atalanta w ataku (z Olympiakosem), Lazio bez strachu (mecz z Porto).
  • Derby pojedynków – Vlahovic-Bremer i wiele innych starć. Juve-Toro na wszystkich frontach.
  • To inna planeta – Liverpool wygrywa na San Siro i rezerwuje awans do ćwierćfinału, Firmino i Salah decydujący. Inzaghi: “Zasłużyliśmy na więcej“. Calha uderza w poprzeczkę, 75 minut równej gry, później dwa gole The Reds. Klopp: “Zmiany były decydujące“.
  • Liga Europy – wymarzony mecz z Barcą. Spalletti: “Zobaczycie Napoli bez strachu“. Wątpliwości co do występu Osimhena, jest jednak Mertens. Xavi: “Azzurri faworytem“.
  • Sari bez Ciro i bez dublera w meczu Porto-Lazio. “Mam nadzieję, że będę go miał już na Udine“. Na szpicy będzie musiał zagrać Felipe.
  • Gravina: “Zostaję do 2025“.
  • Szkoda! Świetny występ przeciwko The Reds to za mało. Calhanoglu uderza w poprzeczkę w pierwszej połowie, po przerwie jednak Liverpool karze Nerazzurrich. Gole Firmino i Salaha. Salzburg remisuje z Bayernem 1-1.
  • Vlahovic jak Ibra. Gallo, bądź jak Sofia”. Wywiad z Capello: “Dusan przypomina mi Zlatana z czasów, gdy grał w moim Juve. Super trójząb z Moratą i Dybalą. Forza Belotti, powinien zakasać rękawy i pokazać swoją twardość, jak Goggia na igrzyskach“.
  • Liga Europy, Napoli uważaj! Pułapka w Barcelonie. Gasperini może skorzystać z Muriela, Lazio odwiedza Porto bez Immobile.