Przegląd włoskiej prasy sportowej 21.03.2022

Dublet Ferrari i klęska Red Bulla to dziś główny temat włoskich gazet sportowych, znajdziemy jednak jak zwykle również wiele informacji ze świata calcio. Show Romy w derbach Rzymu, świetny Abraham. Juve znów na zwycięskim szlaku, tylko punkt do Interu. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Nikt jak Milan – scudetto wynagrodzeń. Na szczycie ligi z pensjami o wadze 100 milionów euro, duże kluby w Serie A i Europie wydają znacznie więcej.
  • Inzaghi pod presją, Inter chce natychmiastowego punktu zwrotnego, mistrzowie w kryzysie.
  • Derby show, Mou królem Rzymu. Sarri, co za bęcki.
  • Dybala, gol i przyszłość. Juve czeka, dziś spotkanie w sprawie kontraktu. Punkt straty do Interu.
  • Juve zbliża się – Bianconeri po blamażu w Lidze Mistrzów znów wygrywają w Serie A, 2-0 z Salarentiną. Allegri: “Po raz pierwszy mamy tylko cztery punkty straty do drugiego miejsca“. Mecz z Interem po przerwie międzynarodowej.
  • Derby, Mou jest królem. Roma dominuje i wygrywa 3-0, wyjątkowa pierwsza połowa. Dwa gole Abrahama i cudowne trafienie Pellegriniego.
  • Włochy, rozpoczyna się misja Katar. Di Lorenzo wypada, alarm w obronie. Początek obozu w Converciano.
  • Inter, oto jestem! Dybala ponownie bohaterem, przełamującym impas z Salarentiną. Vlahović ustala wynik, Juve z punktem straty do Interu. Po przerwie mecz bezpośredni, dzięki którym Bianconeri mogą ich wyprzedzić.
  • Show Romy w derbach, trzy bramki z Lazio. Wygrywa też La Dea.
  • Maignan, policzek dla rasistów. Wszyscy murem za bramkarzem Milanu, dochodzenie FIGC w sprawie obelg w Cagliari.
  • Cairo-Jurić, niebezpieczny impas. Potrzeba zwrotu, by przywrócić zaufanie.