Strona główna » Aktualności » Kostić dziękuje Fenerbahce i potwierdza powrót do Juventusu
Kostić dziękuje Fenerbahce i potwierdza powrót do Juventusu
Gracze, którzy byli w zakończonym sezonie wypożyczeni do innych klubów, wracają do Juventusu. Jednym z nich jest Filip Kostić. Serb skomentował krótko swoją sytuację.
fot. @ juventusfc / twitter.com
Filip Kostić spędził ostatnie miesiące na wypożyczeniu w Fenerbahce. Pomocnik nie znalazł jednak wystarczającego uznania w oczach włodarzy tureckiego klubu i ponownie będzie do dyspozycji Juventusu. Doświadczony Serb udzielił wywiadu, cytowanego przez portal IlBianconero:
„Nie wiem jeszcze, gdzie zagram. To trudny moment i nie ma żadnych decyzji. Wracam do Turynu i jadę na Klubowy Mundial”.
„Cieszę się, że byłem częścią Fenerbahce i mam nadzieję, że jeszcze zobaczę się z jego fanami. Gra dla tych kibiców napełniała mnie szczęściem, stałem się częścią społeczności. Chcieliśmy wygrać ligę, ale trochę nam zabrakło. Szkoda. Mam nadzieję że uda się już w przyszłym sezonie, wszyscy tam na to zasługują”.
Filip Kostić rozegrał dla Fenerbahce 35 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył dziewięć asyst.