Strona główna » Aktualności » Weston McKennie zagra we Francji?
Weston McKennie zagra we Francji?
Weston McKennie wciąż nie przedłużył wygasającego w czerwcu kontraktu z Juventusem. Pojawiła się nowa plotka transferowa na temat Amerykanina.
fot. @ juventus.com
Weston McKennie znów może opuścić Juventus. Reprezentant USA nadal nie osiągnął porozumienia z dyrektorami i w czerwcu być może zostanie wolnym zawodnikiem.
Taki stan rzeczy prowokuje plotki na temat pomocnika a portal FootBoom podał kolejną nich. Zdaniem tego źródła piłkarzem z Teksasu zainteresowany jest Olympique Marsylia, gdzie rolę dyrektora pełni były zawodnik Starej Damy Mehdi Benatia. Zielone światło do rozmów dał już podobno trener ekipy z Francji Roberto De Zerbi zaś od niedawna występuje tam także Tim Weah, który zna McKenniego tak ze wspólnych występów w Turynie jak i w kadrze USA.
Weston McKennie grał już w Bundeslidze i Premier League. Jako nowy kierunek jego kariery – poza Francją – wymienia się też MLS.