Quagliarella o meczu z Catanią

Fabio Quagliarella (na zdjęciu) wypowiedział się na temat wygranego meczu z Catanią, strzelonej bramki – będącej uwieńczeniem jego występu – oraz nieporozumienia z Marco Storarim, do którego doszło zaraz po zdobyciu trzeciego gola.

Trzeci raz w tym sezonie wybiegłem w podstawowym składzie w meczu ligowym – spotkania z Lecce nie wliczam. Pokazaliśmy się z dobrej strony, robiliśmy to, czego oczekiwał od nas trener. Razem z Borriello staraliśmy się dobrze współpracować z resztą drużyny, a gol był już dla mnie wisienką na torcie” – powiedział Fabio.

Radość ze strzelonej bramki okazała się jednak bolesna – przez Marco Storariego. “Tak, zgadza się… W szatni sobie wszystko wyjaśniliśmy i uściskaliśmy, ale w tamtym momencie trochę mnie poniosło z bólu. Próbowałem po prostu chronić głowę i ledwo co wyleczoną kość…” – wyjaśnił piłkarz.

Teraz czas na Milan – Quagliarella rzecz jasna ma nadzieję na występ w tym arcyważnym pojedynku… “Tak, Milan ma w składzie świetnych piłkarzy, będziemy musieli zagrać z nimi bardzo inteligentnie, żeby poszło jak najlepiej“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: