Bez Vidala z Bologną

Strzelec jedynej uznanej bramki we wczorajszym meczu, Arturo Vidal (na zdjęciu), nie wystąpi w następnej kolejce Serie A. Chilijczyk w niedzielnym spotkaniu otrzymał kolejną żółtą kartkę i czeka go jeden mecz dyskwalifikacji, co oznacza, że zabraknie go w starciu z klubem z Bolonii.

Z kolei przeciwnicy Juventusu poradzić sobie będą musieli bez Alessandro Diamantiego.

www.legaseriea.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: