Conte wściekły po porażce z Interem

Według doniesień TuttoSport, tymczasowo zawieszony trener Juventusu, Antonio Conte, był wściekły na swoich graczy po sobotniej porażce w Derby D’Italia z Interem. Conte ponoć nie ukrywał złości z powodu niezadowalającej postawy swoich graczy w meczu z odwiecznym rywalem i wytykał błędy popełnione w trakcie rozgrywki. Trener Starej Damy jednakże nakazał ciężką pracę, by klęska została przekuta w nową motywację na zbliżające się mecze oraz bodziec do dalszego kontynuowania dobrej pracy jaką dotychczas wykonuje drużyna Juventusu. Kto wie czy z żywiołowo reagującym Conte na ławce, Juventus nie wyszedłby z zupełnie inną motywacją na drugą połowę meczu z Interem…

http://www.calcionews24.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: