Vialli: W Juve przydałby się Milito

Wszyscy obserwatorzy podkreślają, że Juventusowi od zaraz potrzebny jest klasowy napastnik. Nie inaczej uważa dawna gwiazda Starej Damy, Gianluca Vialli (na zdjęciu).

Na antenie Sky Sport Vialli zasugerował, że Juventus powinien poszukać napastnika w typie Diego Milito: “W ostatnim spotkaniu pomiędzy Juve a Interem był naprawdę niesamowity. Świetny napastnik. To mógłby być idealny ‘top player’, którego brakuje Bianconerim“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: