Llorente: Skupiam się na grze w Athletic

Łączony od co najmniej kilku miesięcy z Juventusem napastnik Athletic Bilbao, Fernando Llorente (na zdjęciu), stara się skupić na grze w obecnym klubie, nie myśląc o pogłoskach transferowych, choć – jak sam przyznał niedawno – “sytuacja nie jest łatwa“.

27-letni zawodnik udzielił ostatnio wywiadu dziennikarzom Deportes Cuatro, w którym przyznał: “Koncentruję się póki co na grze w ekipie Athletic i na niczym innym. Niebawem przekonamy się, co przyniesie przyszłość. Jedyne, co mogę powiedzieć teraz, to że czuję ogromny głód goli i chciałbym pomóc w znaczący sposób swojej drużynie w powrocie na poziom z zeszłego sezonu. Staram się nie myśleć o niczym innym“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: