Marotta: Zagraliśmy najgorszy mecz

Porażkę z Milanem w wywiadzie dla telewizji Sky udzielił również dyrektor generalny Juventusu, Giuseppe Marotta (na zdjęciu).

Dzisiejszy mecz był na bezbramkowy remis – gdyby oczywiście gdyby nie brać pod uwagę rzutu karnego” – zaczął Marotta. “Uważam, że rozegraliśmy jedno z najgorszych spotkań i nawet ów karny nie może być dla nas usprawiedliwieniem. Nasz klub musi być zdolny do gry na najwyższym poziomie we wszystkich turniejach. Od meczu z Chelsea minęło cztery dni i mieliśmy trochę czasu na odpoczynek. Regeneracja i wypoczynek to jedno, profesjonalizm i podejście to z kolei zupełnie inna kwestia. Powtórzę jeszcze raz: zagraliśmy jeden z najgorszych meczów. Musimy ciężko pracować nad tym, by się podnieść i poprawić. Nie strzeliliśmy bramki przez dwa mecze z rzędu, ponieważ nasi przeciwnicy zdołali sprawić nam sporo problemu swoim stylem gry. Quagliarella? Nie mam pojęcia, co zaszło“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: