Berlusconi o wątpliwym karnym

Jedna z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci we Włoszech, Silvio Berlusconi (na zdjęciu), wypowiedział się o meczu z Juventusem oraz karnym, niesłusznie podyktowanym w 30. minucie spotkania po rzekomym zagraniu ręką.

Wątpliwy karny? Zwycięstwo z Juventusem po czymś takim jest nawet piękniejsze jak dla mnie. Piłkarze po raz pierwszy zdali sobie sprawę, co znaczy grać dla takiego klubu jak Milan. Juventus? Gra bardzo dobrą piłkę, Antonio Conte świetnie wpaja swoją filozofię gry” – powiedział były premier Włoch w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: