Napoli wygrywa, Inter przegrywa

Dwie pierwsze drużyny w tabeli solidarnie przegrały swoje mecze wyjazdowe po 0-1. Do Juventusu dołączył dziś Inter, który w przed momentem zakończonym spotkaniu poległ w Parmie po bramce Sansone. Potknięcia dwóch wielkich rywali wykorzystało przede wszystkim Napoli, które wygrało w Cagliari po golu Hamsika i awansowało na drugie miejsce. Azzurri tracą już zaledwie dwa punkty do Juventusu. Trzecia jest Fiorentina, czwarty Inter, obydwie ekipy mają po 28 punktów.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: