Buffon po uderzeniu w słupek

Oto prezent od słupka bramki, której wczoraj pilnowałem” – napisał na FacebookuTwitterze Gianluigi Buffon, przy zdjęciu, które prezentujemy obok. Wczoraj podczas meczu z Szachtarem golkiper Starej Damy uderzył twarzą w słupek podczas jednej z interwencji. “To nic groźnego. Przynajmniej nie wpuściłem gola” – dodał.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: