Strona główna » Aktualności » Agnelli: Zwycięstwa mamy we krwi
Agnelli: Zwycięstwa mamy we krwi
Andrea Agnelli (na zdjęciu) został wczoraj uhonorowany przez włoski komitet olimpijski (CONI) nagrodą Premio Nebiolo dla osoby związanej ze sportem w Piemoncie w 2012 roku.
Agnelli podziękował z tej okazji wszystkim działaczom Juventusu: “To honor otrzymać tę nagrodę, która wyróżnia mnie osobiście. Jednak jej zdobycie nie byłoby możliwe bez innych powiązanych z Juventusem osób, w szczególności Marotty i Mazzii. To dzięki ich wysiłkowi w tak krótkim czasie udało nam się osiągnąć rezultaty znacznie powyżej naszych oczekiwań, choć nie powyżej naszych możliwości i ambicji. W końcu Juve zwyciężanie ma w swoim DNA, w każdych rozgrywkach uczestniczymy po to, by wygrywać“.
www.goal.com