Agnelli: Zwycięstwa mamy we krwi

Andrea Agnelli (na zdjęciu) został wczoraj uhonorowany przez włoski komitet olimpijski (CONI) nagrodą Premio Nebiolo dla osoby związanej ze sportem w Piemoncie w 2012 roku.

Agnelli podziękował z tej okazji wszystkim działaczom Juventusu: “To honor otrzymać tę nagrodę, która wyróżnia mnie osobiście. Jednak jej zdobycie nie byłoby możliwe bez innych powiązanych z Juventusem osób, w szczególności Marotty i Mazzii. To dzięki ich wysiłkowi w tak krótkim czasie udało nam się osiągnąć rezultaty znacznie powyżej naszych oczekiwań, choć nie powyżej naszych możliwości i ambicji. W końcu Juve zwyciężanie ma w swoim DNA, w każdych rozgrywkach uczestniczymy po to, by wygrywać“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: