Matri chce Malagę

Alessandro Matri (na zdjęciu) strzelił dwa gole w letnim sparingu Juventusu z Malagą, który zakończył się wynikiem 2:0 i w ćwierćfinale Ligi Mistrzów chciałby ponownie trafić na hiszpański zespół. Napastnik podzielił się swoją opinią z dziennikarzami Juventus Channel.

W lecie Malaga okazała się dla mnie szczęśliwa, więc bardzo chciałbym ponownie zagrać z nimi w Lidze Mistrzów. Losowanie to jednak loteria, na tym szczeblu rozgrywek wszystko jest możliwe – powiedział 28-latek.

Piłkarz został zapytany również o nadchodzący mecz ligowy: “Ostatnio Bologna pokazała, że jest świetną drużyną w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Mają wszystko, czego potrzeba i moim zdaniem spokojnie utrzymają się w lidze“.

Drużyna narodowa jest moim marzeniem i chcę dalej walczyć o powołanie. Wiem, że jeśli będę grał dobrze dla Juve, mam na nie większe szanse” – wyznał na koniec Matri.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: