Conte: Pokonali nas lepsi

Porażkę z Bayernem skomentował trener Juventusu, Antonio Conte (na zdjęciu). “Spotkaliśmy się z bardzo mocną drużyną – wiedzieliśmy, że są bardzo silni, obok Barcy i Realu są faworytami w tych rozgrywkach. Do tego woli walki dodaje im chęć odegrania się za zeszłoroczną porażkę w finale. Rozegrali bardzo dobry mecz, należy to przyznać” – powiedział Conte w wywiadzie udzielonym Sky Sport.

Powiedziałem chłopakom, żeby dali z siebie 100%. Pokonali nas silniejsi, zdarza się. Mecze takie jak dziś odsłaniają dystans dzielący od najlepszych w Europie. Teraz skupiamy się na lidze, a zaraz potem na meczu rewanżowym. W świecie piłki może zdarzyć się dosłownie wszystko. Uznajemy tę porażkę za cenne doświadczenie, chcemy się poprawić i być lepsi“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: