Bonucci wzywa do walki

Leonardo Bonucci (na zdjęciu) opublikował na swoim facebookowym profilu post, w którym opisał swoje odczucia po meczu z Bayernem i wezwał kolegów oraz kibiców Juventusu do wspólnej walki o awans w rewanżu.

Mam 25 lat, a mecz z Bayernem był dla mnie najważniejszym, jaki do tej pory rozegrałem w klubie.

O takich spotkaniach marzy się jako dziecko i chce się je wygrywać, ponieważ gdy widzisz, że marzenie jest osiągalne, trzeba się starać je zrealizować!

Wierzę
Chcę walczyć
Chcę wygrywać

Do samego końca
Forza Juventus Stadium
Forza Juve

Walczmy !!!!!!!!!!!!!

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: