Strona główna » Aktualności » Ravanelli: Conte jest jak Messi wśród trenerów!
Ravanelli: Conte jest jak Messi wśród trenerów!
Były napastnik Juventusu, a obecnie szkoleniowiec Ajaccio Fabrizio Ravanelli (na zdjęciu) w wywiadzie dla Tuttosport wypowiedział się na temat swojego podziwu dla Antonio Conte oraz zbliżającego się wielkimi krokami meczu o Superpuchar Włoch z Lazio.
“Dla mnie Antonio to nie tylko najlepszy włoski trener, on jest Messim wszystkich trenerów!” – rozpoczął entuzajastycznie były snajper Juventusu. “Superpuchar może być więcej warty dla Lazio, ale jestem pewien, że Conte będzie się domagał od swoich graczy 100% zaangażowania, to jest jego największą siłą. Juventus ma ten problem przed tym meczem, że pracuje niesamowicie ciężko podczas okresu przygotowawczego ale jestem pewien, że Conte nie zrezygnuje tak po prostu z trofeum. Myślę, że to Juventus sięgnie po Superpuchar Włoch” – powiedział Srebrny Lis.

“
Zakupy w Juve? Ziegler byłby idealnym wzmocnieniem, ale obawiam się, że nie stać nas na jego pensję. Boakye to ciekawy chłopak, według mnie mógłby sobie poradzić we Francji, ale czytałem ostatnio, że Conte nie chce go nigdzie oddawać. Oba kluby kontaktują się w celu ustalenia meczu towarzyskiego we wrześniu. Chcemy na Korsyce zagrać z Juve, żeby uczcić pamięć naszego prezydenta Michela Morettiego“.