Tevez: W trakcie mundialu będę na wakacjach

Carlos Tevez (na zdjęciu) pogodził się już z brakiem powołania na mistrzostwa świata w Brazylii. “Pewnie nie dostałbym szansy, nawet gdybym strzelił 30 bramek, ale nie będę rozpaczał z tego powodu. Grałem już na dwóch mundialach, w trakcie następnego będę na wakacjach“. Apacz ma już plan na następny etap swojej kariery. “Z Juventusem łączy mnie trzyletni kontrakt, potem prawdopodobnie wrócę do Boca. Chciałbym, żeby moje dzieci widziały jak gram w tych barwach. Moja miłość do tej koszulki jest niezmienna – mogę w niej grać za darmo“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: