Strona główna » Aktualności » Pirlo: Mogę zagrać w MLS
Pirlo: Mogę zagrać w MLS
Po zakończeniu ubiegłego sezonu Andrea Pirlo (na zdjęciu) przedłużył umowę z Juventusem o kolejne dwa lata. Przed meczem z gwiazdami z Singapuru pomocnik Starej Damy przyznał, że nie wyklucza przejścia do amerykańskiej Major League Soccer po wygaśnięciu swojego obecnego kontraktu.
“Gdzie powinienem się przenieść? Serie A jest jedną z czołowych lig i życie w Italii jest przyjemne. Jeszcze dwa lata w Juventusie i potem mogę zagrać w MLS w Stanach Zjednoczonych. Co pozwoliło mi osiągnąć taki poziom? Nie wiem, może byłem w czepku urodzony. Matka natura stworzyła mnie takim dając umiejętności i talent potrzebne do osiągnięcia sukcesu, za co jestem jej bardzo wdzięczny“.
www.football-italia.net