Podolski: Nie jestem idiotą

Lukas Podolski (na zdjęciu) coraz bardziej narzeka na swoją sytuację w Arsenalu Londyn. 29-letni napastnik nie dostaje szans gry i jego odejście z Emirates Stadium z każdym dniem staje się bardziej prawdopodobne. “Muszę koniecznie porozmawiać z Wengerem. Lubię Londyn, ale nie podoba mi się sytuacja, w której się znalazłem. Nie jestem idiotą” – powiedział Podolski w rozmowie z Kickerem. Zdaniem mediów Niemiec znajduje się w orbicie zainteresowań Juventusu i Napoli. Obecnie wiele wskazuje na to, że oba kluby stoczą batalię o podpis zawodnika.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: