Tevez: Zła murawa przyniosła mi szczęście

Carlos Tevez (na zdjęciu) w rozmowie ze Sky przyznał, że choć murawa była w złym stanie to przyniosła mu szczęście. Argentyńczyk nie krył swojego zadowolenia z uzyskanego rezultatu. “Murawa była naprawdę w złym stanie, ale przyniosła mi szczęście przy golu, dlatego nie mogę narzekać. To było dziwne uderzenie, ponieważ miałem problemy z utrzymaniem się na nogach. Chciałem po prostu kopnąć, chociaż nie wiedziałem jak. Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu, ale gol Fernando sprawił, że mecz się otworzył i grało się łatwiej. Jesteśmy Juventusem, dlatego wciąż musimy poprawiać naszą grę. Oczywiście, że możemy prezentować lepszy styl, ale dziś najważniejsze było zwycięstwo. Ciąży na nas duża presja, ale musimy na boisku udowadniać, że potrafimy czerpać radość z gry” – powiedział Argentyńczyk.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: