Strona główna » Aktualności » Montoya chce odejść, Marotta porozmawia z agentem
Montoya chce odejść, Marotta porozmawia z agentem
Wszystko wskazuje na to, że Martin Montoya (na zdjęciu) opuści zimą Barcelonę. Dzisiaj doszło do spotkania jego agenta Juana de Dios Carrasco z Andonim Zubizarretą, który pełni rolę dyrektora sportowego Blaugrany. Po jego zakończeniu agent przekazał mediom informację, którą publikuje portal TuttoMercatoWeb: “Martin Montoya ogłasza jednostronną decyzję o opuszczeniu Barcelony podczas najbliższego zimowego okna transferowego. Od teraz kluby zainteresowane sprowadzeniem mogą kontaktować się i negocjować jego transfer“.
Czy jednym z tych, którzy się skontaktują, będzie Juventus? Tak twierdzi katalońska stacja radiowa RAC 1, która donosi o tym, że w ciągu kilku najbliższych dni dojdzie do spotkania Giuseppe Marotty z agentem bocznego obrońcy.