Chiellini: Chcielibyśmy uniknąć Bayernu

Przed dzisiejszym losowaniem ćwierćfinałowych par w Lidze Mistrzów zarówno kibice, jak i zawodnicy mają swoje typy. Giorgio Chiellini (na zdjęciu) przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że nie chciałby wpaść na Bayern Monachium.

Oczywiście, losowanie wzbudza u nas wiele emocji. Gdybym tylko miał na to wpływ, chciałbym uniknąć starcia z Bayernem“.

Obrońca Juventusu podkreśla jednak, że drużyna jest gotowa grać z każdym zespołem: “Przeszliśmy do ćwierćfinałów właściwie tanecznym krokiem. Nie boimy się nikogo. Każdy przeciwnik, którego wylosujemy będzie ciężki, ale nas także będzie trudno pokonać. W Lidze Mistrzów zostało jeszcze sporo meczów do rozegrania i dopiero teraz zaczyna się robić ciekawie“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: