Van Persie odejdzie za darmo?

Holenderski napastnik Robin Van Persie (na zdjęciu) jest na wylocie z Manchesteru United – informują brytyjskie media. Kontrakt 31-latka wygasa po zakończeniu następnego sezonu, jednak włodarze klubu z Old Trafford chcą latem tego roku zrobić miejsce dla nowego napastnika. W tym celu Van Persiemu zostanie zaproponowane 5 milionów funtów za rozwiązanie obecnej umowy, dzięki czemu 20-krotni mistrzowie Anglii nie będą już musieli płacić piłkarzowi jego wysokiej tygodniówki, która wynosi 200 tysięcy funtów. Piłkarzem zainteresowane są kluby włoskie na czele z Juventusem i Interem Mediolan, żeby jednak przejść do Włoch Van Persie będzie musiał znacznie obniżyć swoje żądanie płacowe.

www.dailymail.co.uk

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: