Conte gratuluje Juventusowi

Antonio Conte (na zdjęciu) w rozmowie z ANSA pogratulował Juventusowi zdobycia czwartego z rzędu scudetto oraz życzył powodzenia włoskim drużynom w europejskich pucharach. “Wielkie gratulacje dla Juventusu, który wygrał czwarte mistrzostwo z rzędu. Po raz kolejny udowodnili, że są lepsi od swoich rywali. Korzystając z okazji chcę życzyć powodzenia Juve, Napoli i Fiorentinie, przed którymi ważne mecze w europejskich pucharach w tym tygodniu. Mam nadzieję, że to początek stabilnego zwrotu włoskiej piłki i jej powrotu do czołówki Europy” – przyznał były szkoleniowiec Starej Damy.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: