Pogba: Barcelona była lepsza

Finałowe spotkanie Ligi Mistrzów skomentował Paul Pogba (na zdjęciu). Francuski pomocnik w wywiadzie dla Sky Sport przyznał, że drużyna z Katalonii zasłużyła na końcowy triumf. “Myślę, że staraliśmy się z całych sił, jednak Barcelona była od nas lepsza i mieli coś, czego nie mieliśmy my, dlatego gratulacje dla nich. Uwierzyliśmy, kiedy strzeliliśmy gola i myśleliśmy, że możemy wygrać. Lecz gdy oni strzelili drugiego, to nas to podłamało. Staraliśmy się się ponownie, jednak oni strzelili znowu i zabili nas tym“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: