Del Bosque: Morata jest sam sobie winien

Na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii, która przygotowuje się do spotkań towarzyskich, przebywa obecnie Alvaro Morata (na zdjęciu). Selekcjoner La Furia Roja Vicente Del Bosque został zapytany o sytuację swojego piłkarza w drużynie Juventusu. 24-latek ma w tym sezonie problemy z regularnymi występami w wyjściowej jedenastce mistrza Włoch. “Jeśli nie stawia się na niego zbyt często, to jest tylko jego winą, nie trenera. To oznacza, że nie prezentuje się dobrze. Jeśli nie powołałbym go, to nikt by mi nic nie powiedział. Jednak on ma wszystko, by być środkowym napastnikiem. Z jakiegoś powodu nie znalazł jeszcze odpowiedniej regularności i ponosi za to odpowiedzialność. Co powinien zrobić? Nie wiem. To na pewno miły facet, pokorny i nierozpieszczony. Miejmy nadzieje, że znajdzie właściwą ciągłość zarówno w Juve, jak i u nas. W trakcie gry musi robić większe wrażenie” – powiedział Del Bosque w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: