Barzagli o Lidze Mistrzów

Andrea Barzagli (na zdjęciu), wrócił myślami do ostatniej rywalizacji Juventusu w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium. Według włoskiego obrońcy, gdyby udało się wyeliminować Bawarczyków, Bianconeri byliby w stanie triumfować w całych rozgrywkach. Mistrzowie Włoch byli blisko zabukowania sobie biletów do ćwierćfinału, kiedy prowadzili w dwumeczu 4:2, jednak bramki Roberta Lewandowskiego i Thomasa Mullera doprowadziły do dogrywki. Podczas niej, trafienia Kingsleya Comana i Thiago Alcantary zakończyły ostatecznie europejskie ambicje Juventusu, a Barzagli cały czas nie może zapomnieć o tym dramatycznym meczu. “Nadal bardzo żałujemy ostatnich minut w Monachium” – przyznał obrońca dla Sky. “Stawiliśmy czoła jednej z najsilniejszych drużyn w Europie. Gdyby udało nam się awansować dalej, to mielibyśmy realne szanse na wygranie całych rozgrywek. Być może nadal nie jesteśmy jedną z dwóch lub trzech drużyn, które mogą się uznawać się za faworytów w Lidze Mistrzów, ale pokazaliśmy, że jesteśmy w czołowej czwórce lub piątce” – zakończył optymistyczne lider defensywy Starej Damy.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: