Strona główna » Aktualności » Hellas – Juventus 1:3 (0:1)
Hellas – Juventus 1:3 (0:1)
Juventus odnosi zwycięstwo w swoim ostatnim meczu w tym roku. Podopieczni Massimiliano Allegriego pokonali na wyjeździe Hellas 3:1. Już w szóstej minucie meczu Higuain mocno uderzył w poprzeczkę bramki gospodarzy, a do odbitej piłki pierwszy dobiegł Matuidi i z małymi problemami skierował ją do siatki. W drugiej części gry Gialloblu zaczęli mocniej atakować czego efektem był piękny gol Caceresa zza pola karnego. Były piłkarz Juve odebrał piłkę jednemu ze swoich byłych kolegów, przeszedł z nią parę metrów i uderzył tuż przy lewym słupku bramki Szczęsnego, nie dając mu większych szans na obronę. Na szczęście dla drużyny Allegriego w 72. minucie obudził się Paulo Dybala i w ciągu pięciu minut strzelił dwa gole, które zdecydowały o zwycięstwie Bianconerich w tym spotkaniu.
Hellas – Juventus 1:3 (0:1)
59′ Caceres – 6′ Matuidi, 72′ i 75′ Dybala
Juventus (4-3-1-2): Szczesny; Lichtsteiner (74′ Barzagli), Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Bentancur (46′ Bernardeschi), Matuidi; Mandzukic (82′ Marchisio), Higuain, Dybala
Ławka: Pinsoglio, Loria, Rugani, Asamoah, Sturaro, Douglas Costa, Pjaca
Hellas (4-4-1-1): Nicolas; Caceres (79′ Pazzini), Caracciolo, Heurtaux, Ferrari; Romulo, Buchel, B. Zuculini, Verde; Bessa (88′ Calvano); Kean (82′ F. Zuculini).
Ławka: Silvestri, Coppola, Laner, Fossati, Valoti, Tupta, Bearzotti, Souprayen, Felicioli
Żółte kartki: 41′ Caceres, 85′ Romulo
Sędzia główny: Paolo Silvio Mazzoleni.
Statystyki: