Rummenige: Juve szkodzi grupie G14

Prezydent Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge twierdzi, że Juventus szkodzi grupie G14 i po aferze Calciopoli powinien być od teraz szczegółowo kontrolowany.

Przypomnijmy, że spośród czterech zespołów uwikłanych w tą aferę jedynie Stara Dama została zdegradowana do Serie B. Rummenigge, którego klub również jest członkiem G14 twierdzi: “Działalność jaką prowadzili zaszkodziła również naszej grupie jako całości. Z pewnością zadamy kilka pytań i rozpoczniemy dyskusję na ten temat.
Prezydent Bayernu Monachium twierdzi również, że włoskie kluby mimo letniego procesu wyszły z tej afery bez szwanku po tym jak “zrujnowały piłkarską wiarygodność.

Uważa także, że wyroki po apelacji były zbyt pobłażliwe dla wszystkich klubów zamieszanych w aferę Calciopli.
“Myślę, że pierwszy wyrok był jak najbardziej sprawiedliwy. Według mnie obecne kary są zbyt łagodne.”
Rummenigge poświęcił kilka słów na temat Lucciano Moggiego: “Ważną rzeczą jest to, że tacy ludzie nigdy juz nie będą wokół nas.”
Jak wiadomo były dyrektor sportowy Juventusu nie może sprawować żadnej funkcji w profesjonalnym futbolu przez kolejne pięć lat.

www.sportinglife.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: