Buffon: Jestem wdzięczny klubowi

Co może skłonić piłkarza do pozostania w Juventusie mimo degradacji klubu do Serie B? Zdaniem bramkarza Starej Damy, Gianluigiego Buffona, na przykład wdzięczność.

Mimo kilku poważnych ofert oraz perspektywy gry w niższej klasie włoskich rozgrywek ligowych Buffon przyznał w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi La Stampa: “Zdecydowałem, że zostanę i nie żałuję dokonanego wyboru.

Jednak nie wszyscy zdobyli się na taką decyzję. “Zambrotta i Cannavaro? Cóż, dokonali własnych wyborów i trzeba to uszanować. Ja zdecydowałem, że zostając tutaj mam okazję okazać wdzięczność klubowi za to, że pomógł mi zdobyć tytuł Mistrza Świata” – wyjaśnił Gigi.

Po raz kolejny jednak przyznał, że jego decyzja byłaby inna, gdyby też losy klubu potoczyłyby się inaczej. “Gdyby Juventus został w Serie A, odszedłbym.

www.datasport.it
www.lastampa.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: