Buffon: Robiłem to co umiem robić

Gianluigi Buffon był bez wątpienia najlepszym piłkarzem wczorajszego meczu z Treviso (1-0 po bramce Zanettiego). Jego parady i wspaniałe interwencje pozwoliły podopiecznym Deschampsa przywieźć do Turunu komplet trzech punktów. “Robiłem to co umiem robić. Jestem zadowolony z udziału w zwycięstwie drużyny. Najtrudniejszy do obrony był strzał Favy, ponieważ dopiero w ostatniej chwili zobaczyłem piłkę. Cały czas czuliśmy spotkania reprezentacyjne. W pierwszych minutach trochę się męczyliśmy, potem odzyskaliśmy kontrolę, ale w drugiej połowie znów pojawiły się problemy.

Buffon skomentował także pojawienie się swojego nazwiska wśród kandydatów do Złotej Piłki France Football: “Pojawiają się pogłoski, że jest tyle nazwisk aby zapełnić stronę magazynu, ale mi sprawia to wiele przyjemności bo bramkarz nigdy nie ma łatwo.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: