Deschamps: To była ciężka przeprawa

Na konferencji po meczowej Didier Deschamps wypowiedział się na temat spotkania ze Spezią. “To nie był dla nas dobry dzień. Spezia świetnie się broniła a my byliśmy dziś bardzo wolni. Znacznie więcej dogodnych sytuacji stworzyliśmy dopiero grając w dziesiątkę.”

“Zawodnicy Spezii bardzo zawęzili pole gry. Ciężko nam było grać swoje” – kontynuuje Francuz. “Nie mogliśmy zagrać tak jak lubimy, wykorzystując nasz technikę. Spezia wykorzystała swoją pierwszą dogodną sytuacje. Potem jednak mieli ich jeszcze kilka. W drugiej połowie to my częściej atakowaliśmy. Kosztowało nas to wiele wysiłku. Bez Buffona ciężko byłoby wywalczyć w dzisiejszym meczu chociażby ten jeden punkt.”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: