Deschamps: Nie możemy tak łatwo tracić punktów

Trener Juventusu, Didier Deschamps przyznał po meczu z Vicenzą, że jego piłkarze są bardzo źle nastawieni, kiedy obejmują prowadzenie.

“W pierwszej połowie pokazaliśmy kawał dobrego futbolu. W drugiej, po strzeleniu bramki zgubiliśmy naszą koncentracje, która z kolei… zgubiła nas. Nie możemy zadowalać się tylko jednym punktem, przede wszystkim, jeśli prowadziliśmy dwoma bramkami. Za stratę goli nie można winić jedynie obrony, mimo, że nie każdy z obrońców był w stu procentach gotowy do gry. Nasze nastawienie, kiedy zaczynamy wygrywać jest bardzo złe. Musimy zdobywać więcej punktów na wyjazdach, jeśli chcemy utrzymać pozycję lidera.”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: