Blasi chce zostać we Florencji

Pomocnik Juventusu, Manuele Blasi, liczy na to, że jego pobyt we Fiorentinie potrwa dłużej. Wypożyczony z Juve piłkarz chciałby nadal grać dla Violi.

Po zwycięstwie nad Empoli Blasi powiedział: “Jestem wypożyczonym piłkarzem, lecz chciałbym tu zostać na dłużej. W odpowiednim czasie mój agent będzie rozmawiał z klubem.”

“Nie miałbym problemu z pozostaniem tutaj. Pomimo tego, że przybyłem z Juventusu, kibice traktują mnie bardzo dobrze” – dodał Blasi.

www.tribalfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: