Orsi:”Nie będziemy kozłami ofiarnymi”

Trener AS Livorno, Fernando Orsi (na zdjęciu) wypowiedział się przed dzisiejszym meczem, w którym jego drużyna zmierzy się z zespołem Bianconerich.
“Juventus to trudny przeciwnik, ale my damy z siebie wszystko i będziemy walczyć do końcowego gwizdka. Jestem zadowolony, że w pierwszej kolejce możemy zmierzyć się z tak wielkim zespołem. Nasza forma nie jest szczytowa, ponieważ nasza drużyna nadal jest w toku przygotowywań.”
Orsi skomentował także odczucia jakie towarzyszyć będą zarówno zawodnikom, jak i jemu na Stadio Olimpico:
“To będzie ekscytujące przeżycie. Miejmy nadzieję, że nasza wola walki i entuzjazm przełożą się na koncentrację i energię.”
W kwestii jedenastki, która dziś wybiegnie na boisko powiedział:
“Pewne jest, że Amelia zagra na bramce. Nad resztą muszę się jeszcze zastanowić.”

www.channel4.com
www.livornocalcio.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: