Trezeguet gotowy na specjalny mecz

Rozmawiając z dziennikarzami, David Trezeguet (na zdjęciu) podzielił się swoimi myślami na temat najbliższego spotkania w ramach eliminacji do Euro 2008 z Włochami.

Popularny Treze już wiele razy grał na San Siro, ale emocje będą zupełnie inne, gdy przyjeżdża tu z Les Bleus: “Gram w reprezentacji od 1998 roku i to zawsze będzie przyjemność założyć tę koszulkę i zobaczyć mych przyjaciół z drużyny narodowej” – powiedział. “Kiedy grasz przeciwko Włochom, to wiesz, że będzie to mecz najwyższej piłkarskiej jakości oraz jeden z tych ze szczególną atmosferą.”

Trezeguet był jedynym, który nie trafił karnego w finale Mistrzostw Świata zeszłego lata, ale uwagę skupia na awansie do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Francja prowadzi dwoma punktami nad resztą drużyn i mogą znaleźć się w niezwykle komfortowej sytuacji, gdyby wygrali w dzisiejszym spotkaniu:
“U siebie pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi, ale wiemy, że Włosi są mocno zmotywowani by wygrać przed własną publicznością i wyprzedzić nas w wyścigu o pozycję lidera grupy” – kontynuował. “Myślę, że to będzie wspaniałe spotkanie i jeśli udałoby się je wygrać, byłby to milowy krok w kierunku Euro” – zakończył Francuz.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: