Iaquinta: “Brakowało nam szczęścia”

Vincenzo Iaquinta tylko przez moment cieszył się z bramki strzelonej swoim byłym kompanom z Udinese. Po paru sekundach od chwili, w której piłka zatrzepotała w siatce sędzia Farina uznał, że wcześniej Alessandro Del Piero faulował przeciwnika. “Widziałem, że Udinese jest silne “- zaczął wypowiedź pomeczową Iaquinta. “Na wyjazdach zawsze sieją zamieszanie swoimi napastnikami, którzy potrafią stwarzać wiele problemów w kontratakach. Brakowało nam także trochę szczęścia. Teraz jedziemy do Rzymu, gdzie czeka nas ciężki mecz z przeciwnikiem, grającym najlepszą piłkę. Jedziemy tam powalczyć, ponieważ mamy to po prostu we krwi.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: