P.Cannavaro: Po co ta debata?

Obrońca Napoli, Paolo Cannavaro (na zdjęciu) jest rozczarowany tym, że po meczu z Juventusem nie mówi się o wygranej Napoli, tylko cały czas o dwóch kontrowersyjnych karnych, jakie podyktował arbiter spotkania.

Naprawdę drażni mnie cała ta debata nad dwoma karnymi, bo na dalszy plan został odsunięty piękny rezultat, jaki osiągnęliśmy w tym spotkaniu” – powiedział Cannavaro. “W dwóch ostatnich meczach zremisowaliśmy z Romą i pokonaliśmy Juventus, co pokazuje, że możemy konkurować nawet z silnymi chłopcami.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: