Komentarze po meczu z Interem

Oto kilka komentarzy po wczorajszym remisie (2-2) z Interem w ramach Pucharu Włoch.

Jean-Alain Boumsong, zdobywca drugiej bramki: “Dałem z siebie wiele. Cieszę się, że strzeliłem gola na remis. Teraz będę mógł odejść w spokoju. Chcę grać dlatego cieszę się, że przejdę do Lyonu. Nie sądzę, aby Juventus był zmarnowaną okazją. Rok temu miałem niezły sezon. Wraz z przyjściem nowego trenera nie dane mi było pokazać wszystkich moich walorów, ale takie jest już życie. Liczę, że w przyszłym roku Juventus znajdzie się w Lidze Mistrzów. Zawsze będę miał tą drużynę w sercu.

Alessandro Del Piero: “Nie sądzę, aby wynik 2-2 był dla nas jakoś specjalnie korzystny. Inter może wygrać w Turynie tak jak my próbowaliśmy na San Siro. Szkoda kontuzji Marchionniego, jakoś nie możemy mieć całego składu w dobrej dyspozycji.

Raffaele Palladino: “Pokazaliśmy charakter, zawziętość i determinację, co zostało odpowiednio wynagrodzone. Jesteśmy zadowoleni i czekamy na rewanż. Graliśmy na ciężkiej murawie, z niską trawą, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Poza tym piłka była dziwnie napompowana co utrudniało nam kontrolę. Moja postawa? Zostawiłem sporo zdrowia i sądzę, że zagrałem nieźle. Jak pójdzie tak dalej to może być tylko lepiej

www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: