Diego: Transfer zależy od Werderu

Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) podpisał w tym sezonie nowy kontrakt z Werderem, który wygasa w 2011 roku. Nie odstraszyło to jednak zainteresowanych nim klubów, takich jak Juventus, Chelsea, Real Madryt i Barcelona.

W ostatnim wywiadzie Diego stwierdził, że jego przyszłość zależy od włodarzy Werderu: “Decyzja należy od klubu. Jeśli Klaus Allofs i prezydent powiedzą, że zostanę, wtedy będę grał dla Werderu. Spekulacje i plotki to część futbolu i denerwuje mnie to. Jedyna rzecz, która sprawia mi kłopot to rozsiewane kłamstwa.

Werder wykupił Diego z Porto w 2006 roku za cztery miliony euro i teraz może zarobić dziesięć razy tyle na jego sprzedaży.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
49
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: