Nedved robi wszystko, by móc zagrać

Pomocnik Juve, Pavel Nedved (na zdjęciu), zapewnił, że robi wszystko, żeby móc zagrać w sobotnim meczu z Milanem. Pojedynek obu drużyn za dwa dni, Czech wczoraj wznowił treningi, dopiero jutro jednak ostatecznie okaże sie, czy w sobotę wieczorem wybiegnie na boisko.

Zapytany wczoraj po południu przez dziennikarza Nedved zapewnił: “Czuję się dobrze, choć jestem trochę słaby. Ale nic dziwnego, skoro przez trzy dni praktycznie się nie ruszałem. Dzisiaj już intensywnie trenowałem i robię wszystko, żeby w sobotę móc zagrać przeciwko Milanowi. Żeby jednak wyjść na boisko, muszę być sprawny w stu procentach, w przeciwnym razie lepiej będzie, jak zagra ktoś inny, kto będzie w lepszej formie.

Nedved trenował z resztą drużyny, ale zgodnie z radą sztabu medycznego miał unikać gry głową. Wypowiadając się na temat sobotniego pojedynku Czech stwierdził, że Milan “da z siebie wszystko“. Następnie dodał: “Na pewno jak zawsze będzie to bardzo wyrównany mecz, o wyniku którego zadecydują szczegóły.

www.lastampa.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: