Chiellini: Jestem niezwykle zadowolony

Mimo iż nie jest napastnikiem, zdobył dwie bramki w dzisiejszym meczu – pierwszą i ostatnią spośród siedmiu, jakie mogli obejrzeć kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico w Turynie. Giorgio Chiellini (na zdjęciu) może być zadowolony ze swojego występu.

Po meczu z Lazio Bianconeri mogą być już pewni, że zagrają przynajmniej w eliminacjach do Champions League. “Jestem niezwykle zadowolony z tych dwóch bramek. Strzeliłem dwie kiedy awansowaliśmy do Serie A i dzisiaj zrobiłem to znowu, kiedy zapewniliśmy sobie udział w eliminacjach do Champions League” – powiedział po meczu Chiellini w wywiadzie dla Domenica Stadio.

To podwójna satysfakcja, bo uważam, że i ja, i cała drużyna, zasługujemy na to, by być, gdzie jesteśmy. Jesteśmy zadowoleni z naszego stylu gry i wyniku meczu. Ten rok był naprawdę świetny. Okupujemy trzecie miejsce w lidze i choć pewnie nie osiągniemy drugiego miejsca, sądzę, że z czystym sumieniem będziemy mogli celebrować piękny sezon w naszym wydaniu.

Następnie powiedział na koniec: “Chcę z tego miejsca serdecznie podziękować naszym kibicom za to, że byli w tym roku tak blisko nas. Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie dać im więcej powodów do świętowania.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: