Camoranesi: Walczymy o drugie miejsce

Po wygranym meczu z Lazio o dalszych celach Juventusu wypowiedział się pomocnik Bianconerich, Mauro German Camoranesi (na zdjęciu). Strzelec jednej z bramek we wczorajszym meczu stwierdził, że cała drużyna do samego końca będzie walczyć o drugie miejsce w tabeli Serie A.

Jesteśmy zadowoleni z tego, że będziemy grać w Champions League” – powiedział Mauro w wywiadzie dla Juventus Channel. “Teraz mamy zamiar walczyć o drugie miejsce, a przynajmniej spróbować. Oczywiście musimy też mieć nadzieję na to, że Roma zgubi po drodze punkty.

Na temat samego meczu z Lazio powiedział: “Ten mecz nie był łatwy. Grając z rywalem, który w zasadzie nie ma nic do stracenia, trzeba być bardzo uważnym i silnym i w zasadzie udało nam się to zrobić. Ale jeśli nawet trochę odpuścisz, ryzykujesz utratę dwóch bramek…

www.juventus.com
www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: